indir-14-3

ABD Eski Hazine Müsteşarından Ripple Hakkında Açıklama

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple ile SEC arasındaki dava sürerken ABD’nin eski gömü Müsteşarı Rosie Rios’tan önemli bir izahat geldi. Rosie Rios, yaptığı açıklamada Ripple’dan (XRP) övgü dolu sözlerle bahsetti.

Kısa bir süre önce Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Rosie Rios, XRP’nin sınır ötesi ödemeler için kullanıldığına dikkat çekti. Rosie Rios ayrıca XRP’nin bu sayede öteki spekülatif kripto paralardan ayrılmış olduğunu beyan etti.

Sadece Rosie Rios’un geride bıraktığımız Mayıs ayında Ripple’ın yönetim kuruluna katılmış olduğunu ve bu nedenle açıklamalarının pek de objektif olarak değerlendirilemeyeceğini de belirtelim. Öte taraftan Çin’in kripto para piyasası üzerindeki baskısı hakkında da konuşan Rios, bu yasağın farklı bir şekilde algılanması icap ettiğini ifade etti.

Kraken CEO’su Jesse Powel ise “aynı gemide değiliz” diyerek Rosie Rios’un açıklamalarına tepki gösterdi. Jesse Powell şunları kaydetti:

“Bu politikacılardan bazılarının fikirlerini nereden aldığını merak ediyorsanız. Tamamımız aynı takımda değiliz ve hepimizin aynı hedefleri yok. Bunu ihmal etmeyin.”

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

RWZONE ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!